החיים הם מקום של לימוד והתפתחות. בעמוד זה אשתף סיפורים קצרים של חוויות אמיתיות שמהם למדתי והתפתחתי. אשמח אם תשתפו אותי במה אתם למדתם.
 
חמ״ל מתנות

חמ״ל מתנות

במשפחתי המורחבת אנחנו חוגגים ימי הולדת קבוצתיים. ברוך השם המשפחה גדלה ואי אפשר להיפגש לחגוג לכל אחד יום הולדת בנפרד. ישנם שלושה אירועים מרכזיים: יום הולדת לחורפיים לקיציים, ולסתיויים.
במהלך השנים גם עניין המתנות עבר סוג של התפתחות. בהתחלה כל אחד היה מביא כאוות נפשו. עם הזמן כשרבו החוגגים קבענו סכום מקסימלי, בכל זאת תשע מתנות לאירוע אחד זה יוצא הרבה (במיוחד לסטודנטים או זוגות צעירים). מאוחר יותר נהיה גם קשה לבחור לכל אחד מתנה אז שלחנו מרגלים, ביקשנו מבני הזוג או ההורים לשאול מה החוגג רוצה מתנה. השלב הבא היה שחלק מהחוגגים פשוט פרסמו מראש מה ירצו לקבל מתנה, מה שכמובן עשה לכולם חיים קלים.
היום כבר הכל מסודר, יש חמ"ל. כחודש לפני האירוע החמ"ל מתקשר לחוגגים ודורש מהם לבחור מתנה, רצוי בצירוף לינק לפריט המבוקש, עם תמונה, באתר ידוע כמו אמאזון או זאפ. החמ"ל רוכש הכל, אורז, מנהל את כל העלויות ומגיש את החשבון לתשלום.
תודה לאל יש לי כל מה שאני צריך. ואם חסר לי משהו אני פשוט אקנה. כך גם הילדים, הם חונכו לא לבזבז, וכשהם רוצים משהו סביר הם לרוב מקבלים. וכשמגיע הטלפון מהחמ"ל מתחילה הבעיה. מה לבקש?
החמ"ל הוא מקצועי ביותר, ובמלחמה כמו במלחמה, לא משאירים פצועים בשטח. תרצה או לא תרצה אתה תמצא משהו שחסר לך כמתנה ותקבל אותו. ואם אחד הילדים מהסס ולא עומד במשימה בזמן, החמ"ל פונה בשרשרת הפיקוד להוריו לוודא ביצוע המשימה.
כמו שציינתי חמ"ל מקצועי עם רקורד משובח, מבצע פקודות קרב בהצלחה שנה אחרי שנה.
ואני, אני לא יודע למה קבלתי צל"ש, בסך הכל רציתי לקבל (ולתת) מתנה בשלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *